Co będzie najkorzystniejsze: jednoosobowa działalność czy umowa franczyzową? Oraz kalkulator odsetek ZUS – częstokrotnie wyszukiwane hasła w Internecie powiązane z pracą

W dzisiejszych czasach coraz więcej jednostek myśli i korzysta z takiej postaci zatrudnienia, jaką jest samozatrudnienie. Rejestrują oni własne działalności gospodarcze, dzięki czemu sami są dla siebie szefem i nie są od nikogo uzależnieni. Są one idealną postacią pracy dla osób, które mają kłopot z robieniem czyiś poleceń.

Continue reading “Co będzie najkorzystniejsze: jednoosobowa działalność czy umowa franczyzową? Oraz kalkulator odsetek ZUS – częstokrotnie wyszukiwane hasła w Internecie powiązane z pracą” »

Wypełnianie PIT-ów w Polsce jest obowiązkiem, który niewątpliwie dosięga nas każdego roku – musimy to zrobić, chociaż niezbyt to lubimy

Wszyscy ludzie, którzy są zmuszeni wypełnić zeznanie podatkowe i odesłać to do Urzędu Skarbowego, na pewno wiedzą, że jest jeszcze niewiele czasu. Najczęściej wypełniane sprawozdania w naszym kraju to te z numerami 36 oraz 37.

Continue reading “Wypełnianie PIT-ów w Polsce jest obowiązkiem, który niewątpliwie dosięga nas każdego roku – musimy to zrobić, chociaż niezbyt to lubimy” »