Oryginalne wyjścia to domena marki Amica

Od lat logu Amica przyświeca jeden zamiar: kreować praktyczne urządzenia dostosowane do zmieniających się wymagań nabywców. Dlatego AGD do zabudowy Amica to zestawienie nowatorskich rozwiązań technicznych i oszczędności z niepowtarzalną estetyką zrealizowania.

Dążenie do wytwarzania najnowocześniejszych, funkcjonalnych towarów najwyższej jakość, m. in. takich urządzeń zostało docenione zarówno przez konsumentów, jak i profesjonalistów. Amica pozyskała m.in. liczne laury: The Most Trusted Brand, nagrodę Red Dot i tytuł Superbrands Created in Poland 2013. Amikę raduje zadowolenie klientów, to iż aż tak ufają marce oraz lubią ją. Potwierdzeniem uznania są otrzymane wyróżnień, będące oczywiście powodem do dumy a także jednocześnie motywacją do tego, żeby oddać w ręce Klientów następny artykuł, jaki znowu potwierdzi ich dobry wybór. Nagrody przydają skrzydeł i stanowią wyzwanie, jakiemu Amica stara się sprostać, by nie zawieść użytkowników i utwierdzić ich w przekonaniu, że na tę markę zawsze można liczyć.

piekarnik

Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o

Ilość tych nagród ciągle zwiększa się, a ich dopełnieniem są opinie specjalistów. Płyta indukcyjna funkcjonująca bez potrzeby podłączenia wysokiego napięcia? Wspomniana firma jako pierwsza wprowadziła na rynek płytę o napięciu dwustu trzydziestu V. Piekarniki Amica posiadają system OptiGas to doskonałe rozwiązanie, jakie umożliwia zmniejszyć zużycie gazu nawet o 12%. Dzięki Amice i zamierzenie stworzonym przez nią dyszom, jest ono dostępne w milionach mieszkań.

Wartościowe doświadczenie, które Amica zdobywa już od powyżej pół wieku, czyni z niej lidera na naszym rynku AGD, a także pozwala wprowadzać na rynek coraz to bardziej współczesne artykuły upraszczające domowe obowiązki. Przykładami mogą być piekarniki Amica. Okapy Amica scalają w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne, współczesny image jak też funkcjonalności zapewniające przyjazne użytkowanie. Specjaliści Amiki wiedzą jak kluczowe są detale zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak też wygodę użytkowania. Najdrobniejszy element, taki jak pokrętła piekarnika, panel sterowania płyty indukcyjnej, wyświetlacz w kuchence, to wszystko ma znaczenie.

Czy po przeczytaniu prezentowanego tekstu udało Ci się wywnioskować coś interesującego? Jeśli tak, to zgłąb pozostałe informacje tu – na pewno pochłoną Cię kompletnie.

Rekomendujemy też małe AGD do kuchni Amica.

Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, iż wytwórczość w fabrykach Amiki jest przyjazną otoczeniu.