Jakie nowości widzimy na rynku smartfonów

Jeżeli byśmy mieli położyć koło siebie smratfony, jakie wyszły jako pierwsze, a także te, jakie są w chwili obecnej najnowsze, to znaleźlibyśmy już za pierwszym razem parę kontrastów pomiędzy tymi modelami. Pierwsza różnica to na pewno gabaryty.

W chwili obecnej smartfony znacznie zwiększyły swój rozmiar, ale automatycznie ich ciężar zmalał, przez to, że większość modeli była wyprodukowana jako ultracienkie urządzenia mobilne – zobacz tu. Drugą sprawą jest to, że naszą uwagę na pewno skupi wyświetlacz. To, że wyświetlacz ma coraz pokaźniejsze rozmiary, przy każdej wyprodukowaniu nowego urządzenia, rzeczywiście przestało nas stosunkowo dziwić.

porównanie galaxy s4 i s5

Autor: pestoverde
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak jakość wyświetlanego obrazu, stała się naprawdę zachwycająca. Pierwsze smartfony były idealnym elektronicznym gadżetem, niestety posiadacze tych telefonów marudzili na to, iż smartfony nie są za bardzo wytrzymałe i przy nieustannym zastosowaniu, padały nawet po kilkunastu godzinach. W tym roku jest szansa nabycia nowoczesnych urządzeń, które cechują się niezwykle wydajną baterią. W ten sposób to rozwiązanie (sprawdź koniecznie wpis poradnikowy mówiący – pdm system) w różnych sytuacjach przestało wystarczać wyłącznie do rozmów i wysyłania sms-ów.

Jeżeli zaciekawił Cię taki tekst, sprawdź przykłady (https://galerialucznik.pl/pl/blog/jaka-maszyne-do-szycia-wybrac-1534421662.html) opublikowane tutaj. Na pewno znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Zwróćmy uwagę na nowe opcje fotografowania. Wracając do czasów najwcześniejszych komórek, przypomnimy sobie, że taka opcja w ogóle nie była wtedy brana pod uwagę. Teraz nie tylko uzyskujemy świetną kolorystykę ujęć, ale również nagrywanych serii kadrów.

nowy iPhone4

Autor: Riccardo Fissore
Źródło: http://www.flickr.com

Wbudowane specjalne programy pozwalają na otrzymywanie różnych tematycznych zdjęć, automatycznych obróbek, jak i również korektę chociażby brzydkich cieni. Nagrane serie kadrów i zrobione fotografie za pomocą smartfona często nie są gorsze jakością od średniej jakości cyfrówek, a wszystko znajduje się w pojedynczym niewielkim gadżecie.

Innowacyjne telefony to nie tylko wspanialsza obudowa i poziom robionych zdjęć, to także lepsze połączenie z Internetem. Bardzo dużo osób korzysta ze smartfonów jako gadżetów, przez które mają szansę aby się z Internetem. To są oczywiście tylko nieliczne detale, które zostały poprawione, poza nimi jest także wiele interesujących aplikacji – smart-zegarek od LG.