Jedziesz w trasę, główkujesz co zrobisz z praniem? Gdzie będziesz prać? Nie martw się, jest rozwiązanie

każdego dnia o tym nie myślimy, gdyż respektując swoje obowiązki, mając swoje przyzwyczajenia i pomysły na wszystko, nie jesteśmy zmuszani się nad tym zastanawiać. O czym mowa? O podróży, a raczej o tym, co ze sobą zabrać i jak działać, by przykładowo zrobić pranie…

Pranie

Autor: erizof
Źródło: http://www.flickr.com
No tak, nie musimy o tym myśleć, gdy z dnia na dzieńrobimy podobnedziałania automatycznie. Po prostu, wkładamy pranie do maszyny piorącej, nastawiamy program i już. jednakkiedy podróżujemy i nie mamy możliwości systematycznego prania, to co wówczas zrobić? Zobacz tu:

Na szczęście są na to rozwiązania. Jednym z nich jest pralka turystyczna. Jest idealnana dłuższe wyjazdy z rodziną. Bez problemu zmieści się w bagażniku naszego samochodu czy przyczepie kempingowej. Jest doskonała także, gdy wybieramy się domku letniskowego, gdyżwykonuje prace bezdźwięcznie i wydajnie. Jej waga totylko sześć kilogramów, chociaż modele są różne. Niemniej, taka optymalna waży właśnie 6 kilo, a znaleźć się tam może aż do trzech kilogramów ubrań. Może osiągnąć maksymalną moc do 450 W, co na pewnostarczy by wypraćcałkiem zabrudzone ubrania, które pochodzą na przykład z pracy w ogródku.

Masz zamiar pogłębić własną wiedzę z tego zagadnienia? Chcemy pomóc. Musisz wejść na nową witrynę i tam dowiedz się więcej (https://it-solve.pl/software-house-katowice/) wiadomości.

równocześnie, jest tak zrobiona, by zużyć jak najmniejszą ilość energii i wody.

Pranie

Autor: Denis Postle
Źródło: http://www.flickr.com

następnyminteresującym rozwiązaniem jest scrubba bag. Ta torba jest dość nowoczesna, nadaje się doskonale na wszelkie wypady outdoorowe. Jest jednocześnienarzędziem kieszonkowym, pozwala na ekspresowe i efektywne pranie. Twoje zabrudzone ubraniapodczas podróży nie będą robiły już kłopotu nie będziesz musiał myśleć, w jakim miejscu uda Ci się je wyczyścić. Scrubba cechuje się kieszonkowymi wymiarami i wagą poniżej 145 g. to znaczy, że jest właściwa dla każdego, komu zależy na nieciężkim bagażu w trakcie podróży. Jak to działa, jesteś ciekawy? scrubba jest wyposażona w bardzo rozciągliwą, wewnętrzna tarkę do prania, którazłożona jestz setek sprężystych wypustek. Więcej na stronie:

Jak widzisz, wynaleziono na szczęście rozwiązania na tak niby podstawową czynność, jak pranie, ale w podróży wymuszającą czasami różnegogłówkowania. Wyobraź sobie, jakby nie było takich rozwiązań. Musiałbyś nieźle kombinować na co poświęciłbyś zbyt dużo wartościowego czasu, który przecież powinieneś przeznaczyć na poznawanie nowych miejsc.