Jesteś typem osoby, którą wszystko momentalnie nudzi, a przede wszystkim praca w jednym miejscu przez dłuższy czas

Na domiar wszystkiego nikt nie może Ci zarzucić, że nie pracujesz i nie zarabiasz. Przedsiębiorcza i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Stale przecież jesteś gdzieś zatrudniona, ale też bardzo szybko się zniechęcasz i rezygnujesz, aby poszukać bardziej atrakcyjnej.

konferencje

Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com
Taki niespokojny duch z Ciebie. Czasami jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednym miejscu pracy zostają do samej emerytury – dla Ciebie to nie do pomyślenia, gdyż Ty nieprzerwanie poszukujesz czegoś bardziej atrakcyjnego. Znajomi dziwią się Tobie, lecz może w środku troszkę Ci zazdroszczą – nie każdego stać na taką odwagę. Nie ma chyba pracy, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już kucharką, przedstawicielem handlowym, sprzedawcą, pracowałaś jako pracownik produkcji. Teraz pracujesz jako barmanka. Jak dotąd niezwykle zachwalasz sobie tę pracę. Godziny pracy pasują Ci jak najbardziej, napiwki także dają satysfakcję. Owszem, już myślałaś, by szukać czegoś innego, lecz jak na razie zrezygnowałaś z tej opcji. Nie patrz się jednakże na zdanie innych, i jeśli masz jakieś wątpliwości to zmień ją, jeśli jednak jako barmanka czujesz się dobrze – przeczekaj ten moment. Być może normalnie wyłącznie Twoja porywcza natura gdzieś w środku przypomina Ci, że zbyt długo tu już pracujesz.
należności

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com

Nikt nie ma prawa komentować Twoich wyborów, przecież to Twoje życie.

Jesteś jeszcze młodą osobą i masz prawo szukać najlepszej drogi dla siebie.

Jeśli na omawiany temat masz pytania, to poznaj więcej informacji (https://partners-you-trust.com/) na przedstawiane zagadnienie, wchodząc tu – informacje okażą się zapewne wartościowe.

Płynność finansową masz, więc jak widać, bardzo dobrze dajesz sobie radę. Tak trzymaj.