Każda osoba na emeryturze musi być traktowana życzliwie oraz powinna mieć prawo się leczyć z godnością

Kiedy przechodzimy na emeryturę, to liczymy na to, że w końcu będziemy cieszyć się życiem. Obyśmy tylko nie byli chorzy.
Niestety różne choroby i nieszczęścia nie chodzą po lasach, a po ludziach.

Produktywność

Autor: BMiz
Źródło: http://www.flickr.com
ładowarka rowerowa

Źródło: jego-styl.pl

Różne trudności ze zdrowiem zazwyczaj dotyczą osób starszych. Organizm niestety daje już powoli znać, że się zużywa. Należy wówczas częściej chodzić po lekarzach i na przeróżnego rodzaju zabiegi. Każdy, kto był chodź raz w państwowych placówkach, wie, jakie to straszne doświadczenie. Niekończące się kolejki, przez które miesiącami trzeba czekać na wizytę u specjalisty i ogólna znieczulica. Nikt z nas nie życzyłby sobie, żeby tak był traktowany ktoś z naszych bliskich. Nagle dowiadujemy się, że osoby, które pracowały przez całe życie i przez tyle lat przekazywały składki na Fundusz, nie mają możliwości skonsultować z lekarzem często o istotnych komplikacjach ze zdrowiem. Wobec tego tak ważne wydaje się być to, aby każdy senior miał wykupione ekstra ubezpieczenie, które da mu możliwość na leczenie się w prywatnej przychodni. Tam nie ma kolejek oraz pacjentów traktuje się życzliwie. Lekarze pochylają się nad zdrowiem swych pacjentów, a nie uważają ich za zło konieczne. Jednakże, by jak najdłużej radować się dobrym zdrowiem, emeryci muszą ćwiczyć.

Wejdź na ten odnośnik, by poznać analogiczne teksty. Przykładowo zobacz serwis (http://www.kolnet.eu/), który prezentuje zajmującą Cię problematykę, a na pewno się nie rozczarujesz.

Mogą przykładowo uczęszczać na basen albo dużo spacerować.

Wiele hal sportowych posiada specjalne rabaty dla emerytów, by nakłonić ich do aktywnego spędzania swego czasu. Na dodatek możemy także ze zniżką chodzić do kina czy do muzeum.