Popularne gadżety, które można mieć

W dzisiejszym świecie ludzie mają niezmierzone możliwości. Wszystko pędzi naprzód i obecna technologia jest wręcz nie do ogarnięcia. Możemy kupić, co tylko chcemy, a jeżeli okaże się, że jakiejś rzeczy nie ma, to możemy ją stworzyć z ogólnodostępnych komponentów. Obecnie wszystko mamy na wyciągnięcie dłoni.

Dlatego producenci są zmuszeni tworzyć albo bardzo uniwersalne rozwiązanialub też zawężyć swą działalność do określonej grupy odbiorców, bo wtedy na pewno również odniosą sukces. Tak jest z tymi przedsiębiorstwami, które sprzedają sprzęt do sportów ekstremalnych. Ale nie jest to jedynie sprzęt podstawowy a wiele dodatków, które pozwalają między innymi na kręcenie filmików z innej perspektywy. Tak, więc nikt nie jest zdziwiony kamera na kask. Jeszcze całkiem niedawno trzeba było dużych pieniędzy, żeby kupić sobie taką kamerę, ale obecnie możemy kupić za nieduże pieniądze całkiem niezły sprzęt. A dzięki kamerze na kasku można zmontować genialne filmiki. Tak, więc naprawdę warto w nią zainwestować, jeśli zależy nam na tym, by kręcić interesujące filmiki. Najlepiej połączyć te filmiki z kamery na kasku z filmami z kamery, która kręciłaby filmy w normalny sposób ( kamera na kask na gohero.plkamera na kask na
Dron

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiejsze możliwości

Dawniej kręciliśmy wszystko zwykłymi kamerami. Jak chcieliśmy zrobić zdjęcie z jakiejś wysokości to musieliśmy wejść na dach albo wsiąść do helikoptera. Obecnie możemy kupić DJI Inspire 1 i zrobić świetne zdjęcia i kręcić dobre filmiki. Wszystko w bardzo dobrej jakości i z jakiego tylko chcemy miejsca. Ale takie drony nie są tanie, bo są to już drony stworzone z myślą o firmach, które za kręcenia filmików z wysokości są w stanie dostać niezłe pieniądze.

Takim ludziom opłaca się zakup takiego drona. Oczywiście dla różnych hobbystycznych pomysłów możemy wybrać tańszego drona. Tych jest bardzo wiele, niemal, co chwila widzimy reklamę jakiegoś niedrogiego drona. Powinniśmy z niej skorzystać. Ale nie możemy liczyć na to, że taki dron długo nam posłuży i że nie pojawią się jakieś defekty czy to na filmikach czy zdjęciach. Oczywiście dla amatorów dobrej zabawy, to na pewno wystarczy, ale profesjonaliści muszą wybierać jednak porządny sprzęt, czyli muszą nastawić się na wydatek w granicach pięciu tysięcy złotych. Ale zyskują oni pewność, że sprzęt nie zawiedzie w jakiejś istotnej chwili.