Poszukujesz bezzałogowego statku latającego? W tym momencie najlepiej sprzedaje się dron DJI Phantom 3 oraz dron 3DR SOLO

Od niedawna znane są bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest głównie to, iż mogą być stosowane zarówno przez amatorów, jak i specjalistów. Prócz tego są one skonstruowane do różnych celów, zatem każdy z nas z całą pewnością do czegoś wykorzysta to małe urządzenie.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualnie najbardziej popularny i polecany jest dron DJI Phantom 3 (sprawdź), jaki produkowany jest w dwóch odmianach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga tymczasem do profesjonalistów. Jak wiadomo, ta druga jest dużo droższa, bowiem posiada lepsze parametry. Zasadniczą zaletą tego urządzenie jest opcja rejestracji filmu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym szlagierem na rynku. Na dodatek dron DJI Phantom 3 ma szereg różnorodnych bajerów. Ważkie jest bez wątpienia to, iż istnieje możliwość automatycznego powrotu do miejsca startu. Dla fachmanów relewantne będzie to, iż w tym modelu nawigacja ma być na wyższym poziomie. Opłata za to urządzenie nie winna przewyższyć 5000 zł. Jeżeli z kolei poszukujemy czegoś bardziej profesjonalnego to przypuszczalnie dron 3DR SOLO spełni wszelkie nasze wyczekiwania. Znaczące jest to, że prosto i dobrze się go obsługuje. W dodatku zamontowany pozostał przycisk PAUSE, dzięki któremu mamy możliwość przystopowania bezzałogowego statku latającego w dowolnym punkcie. Należałoby jednak podkreślić, iż dron 3DR SOLO służy raczej do pracy zarobkowej. Amatorzy winni decydować się na tańsze modele, ponieważ wiele funkcji w żadnym wypadku nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten aparat kosztuje ok. 7000 zł, w związku z tym jest to już dość spory wydatek. Jednak osoby, jakie trudzą się fotografią na pewno będą usatysfakcjonowane z tego sprzętu.

Zajrzyj do artykułu, który umieściliśmy pod podanym linkiem oraz czytaj więcej interfejsy bezprzewodowe na ten temat, który na pewno Cię zaintrygował. Nie wahaj się!

Warto dodać, że dron 3DR SOLO w tym momencie jest jednym z najbardziej interesujących urządzeń dostępnych na rynku, np.: .

Jeśli masz w planach kupno drona to zdecyduj się na jeden z wyżej wyszczególnionych modeli. Są to sprawdzone sprzęty, jakie nie zepsują się po kilkunastu użyciach. Jeśli masz obiekcje to najlepiej będzie, jeśli pogadasz z kimś kto posiada większe pojęcie na ten temat. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już dzisiaj postaw na kupno drona!