Wysoka klasa i nowoczesność, czyli sprzęt AGD prosto z Wielkopolski

Mieszczące się w województwie wielkopolskiem Wronki są nieustannie od lat stolicą polskiego sprzętu AGD. To tutajpowstają między innymi wysokiej jakości pralki, lodówki, zmywarki, roboty domowe oraz odkurzacze.

pralka

Autor: Tino Rossini
Źródło: http://www.flickr.com
Na stronie online przedsiębiorstwa, w kategorii „Amica pralki” znajdziemy ponad trzydzieści typów. Odróżniają się między sobą pojemnością, szybkością z jaką wirują oraz klasą energetyczną. Wszystkie ładujemy od frontu, a część z nich opcjonalnie dysponują możliwością suszenia. Dział „Amica pralki” oferuje sprzęt o nowoczesnym, wyróżniającym się designie, ale zarazem w zasadnych cenach. Tak samo korzystna propozycja dotyczy innych produktów marki.

Na witrynie internetowej, w zakładce „Amica lodówki” natrafimy na szeroką ofertę chłodziarko-zamrażarek. Dostępne w różnych typach, mogą być wbudowane lub growatt 5000tl3-s wolnostojące. Sprzęty z zakładki „Amica pralki” różnią się od siebie też kolorem, pojemnością i wysokością – kliknij tutaj. Sprzedawane są modele mierzące od stu cm do nawet stu osiemdziesięciu

pralka

Autor: Tim Regan
Źródło: http://www.flickr.com

centymetrów! Chociaż zarówno chłodziarki, jak lodówki Amica wytwarzane we Wronkach mogą poszczycić się wysoką klasą, najpowszechniejsze skojarzenia Polaków to bez wątpienia „Amica kuchenki gazowe” lub „Amica kuchenki gazowo-elektryczne”.

Trudno się dziwić, skoro tylko trzy lata temu wyprodukowano i sprzedano aż mln kuchenek! W dziale „Amica kuchenki gazowe” znajdziemy wzory utrzymane w standardowej bieli, ale też modernistycznej, stylowej czerni i szarości – szczegóły pod linkiem. Osobom, którym zależy szczególnie na oszczędności prądu, polecamy z kolei dział „Amica kuchenki gazowo-elektryczne”. Dostępne tu fasony oznaczone samogłoską A, wyróżnia wysoka efektywność energetyczna.

Na oficjalnej stronie online marki nie można zamawiać urządzeń. Producent zadbał jednakże o to, by pojawiły się za to precyzyjne opisy sprzętu gospodarstwa domowego oraz wiadomości, gdzie możemy je kupić. Intuicyjna wyszukiwarka pomoże także klientowi znaleźć produkt najbardziej dopasowany do jego potrzeb. Wybierając sprzęt Amica, ma gwarancje najwyższej jakości i nowoczesnych rozwiązań, przygotowanych przez jedną z najbardziej znanych polskich marek.