Zastanawiasz się, którą kamerkę GoPro kupić? Dzisiaj przedstawimy polecany przez nas model

Nie od wczoraj wiadomo, że kamera GoPro to rzecz, którą musi mieć w swoich zbiorach praktycznie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem sportów, pragnącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy dużo podróżujesz, na pewno kamera GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.

Chociaż kosztuje całkiem dużo, jest to wydatek, którego na pewno nie będziesz żałować – dzisiaj podpowiadamy, który z modeli obecnie obecnych na rynku polecamy dla początkujących, którzy jednakże nie chcą zadowolić się najmniejszą jakością.
GoPro Hero+ LCD

Kamerką, którą najmocniej polecamy, jest aktualnie GoPro Hero+ z wyświetlaczem LCD. Stare kamery kamery samochdowe nie miały w ogóle wyświetlacza, co jednak przy dłuższym użytkowaniu jest nieco męczące, dlatego niewątpliwie dobrze zainwestować od razu w wersję z ekranem. Na dodatek wyświetlacz LCD daje praktycznie gwarancję, iż będziesz przez długie lata wszystko porządnie widzieć, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w swojej kamerce.
rakieta nośna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Co oprócz LCD?
Ekran LCD to nie jedyne, co może zaproponować Ci GoPro Hero+ LCD. Jest to oczywiście kamera wodoodporna, która umożliwia wykonywania fotografii nawet na głębokości czterdziestu metrów! To oczywiście ogromne udogodnienie, gdyż poprzednie modele GoPro nie pozwalały na zanurzenie jej na tak wielką głębokość, co było pewnym problemem zwłaszcza dla nurków.

Dodatkowo GoPro Hero+ LCD możesz obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez żadnego problemu ściągniesz na swój smartfon! To bez wątpienia wielkie udogodnienie i znacząca zmiana w porównaniu do wcześniejszych modeli kamerki.